Gabenamų prekių statusai

T1 - kai prekėms taikoma išorinio Bendrijos tranzito procedūra:
  • Ne bendrijos prekės gabenamos per Bendrijos muitų teritoriją Europos Sąjungos šalys, įskaitant: Prancūzijos  užjūrio departamentus (Gvadelupa, Gajana, Martinika, Reunionas), Kanarų salas (Ispanija), Azorų salas ir Madeirą (Portugalija), Monaką, Normandijos salas ir Meno salą (Jungtinė Karalystė). Pvz.: prekės iš Kinijos siunčiamos į Lietuvą per Vokietiją arba Rusijos prekės iš Lietuvos į Prancūziją.
  • Bendrijos prekės eksportuojamos į ELPA šalis (Šveicarija, Norvegija, Islandija, Lichtenšteinas) arba eksportuojamos ir numatomos gabenti per ELPA šalis taikant tranzito procedūrą; Pvz.: Lietuvos prekės siunčiamos į Norvegiją.
TF - kai prekėms taikoma vidinio Bendrijos tranzito procedūra:
  • Bendrijos prekės, kurios į kitą Bendrijos muitų teritorijos dalis gabenamos per ELPA šalis. Pvz.: Lietuvos prekės siunčiamos į Austriją jas iškraunant (perkraunant į kitą transporto priemonę) Šveicarijoje.
  • Bendrijos prekės gabenamos į: Kanarų salas (Ispanija), Prancūzijos užjūrio departamentus ( Gvadelupa, Gajana, Martinika, Reunionas), Atono kalnas (Graikija), Normandijos salas (Jungtinė Karalystė), Alandų salas (Suomija). Pvz.: Lietuvos prekės siunčiamos į Atono kalną (Graikija).

TD - prekėms, kurioms buvo taikoma tranzito procedūra arba kurios buvo gabenamos  pagal laikinojo įvežimo perdirbti, laikymo muitinės sandėliuose arba laikino įvežimo procedūrą;
- (lygiavertė T2L) prekėms, kurių Bendrijos prekių statusą galima įrodyti;
Ū - Bendrijos prekėms, kurias reikia eksportuoti ir kurioms netaikoma tranzito procedūra.

Atgal


Naujienos

Susisiekite su mumis

UAB "Baltic Air Logistics Terminal"
Rodūnios kelias 18, LT-02188 Vilnius
Telefonas: 8 5 232 92 69
Faksas: 8 5 233 04 02, 8 5 230 61 19
El.paštas: info@balt-cargo.lt
PVM mokėtojo kodas : LT244304811
AB SEB Vilniaus bankas
Banko kodas: 70440
Atsiskaitomoji sąskaita: LT267044060000306635
Įmonės kodas: 124430488